blog perkusyjny

Ken Mary nowym perkusistą Flotsam and Jetsam

Ken Mary https://en.wikipedia.org/wiki/Ken_Mary został oficjalnym członkiem Flotsam and Jetsam. Oto oświadczenie zespołu: „Z radością ogłaszamy, że Ken będzie naszym nowym perkusistą. Ken już nagrał bębny na naszą nową płytę, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Już nie możemy się doczekać tego, żeby nasi fani mogli doświadczyć nowego rozdziału w historii Flotsam and Jetsam”.

Ken jest perkusistą, wokalistą, inżynierem dźwięku, producentem nagrań oraz kompozytorem. Współpracował z wieloma artystami, takimi jak: Alice Cooper, Accept, Robin Beck, House Of Lords, Northern Light Orchestra, Bonfire.

Muzyk koncertował już z Flotsam and Jetsam http://www.flotsam-and-jetsam.com/ jesienią, po tym jak do Overkill odszedł Jason Bittner https://www.beatit.tv/?s=Jason+Bittner . Teraz potwierdzono stały angaż Kena i to właśnie jego można zobaczyć podczas aktualnej trasy koncertowej zespołu po Europie i USA.

Tak Ken Mary mówi o współpracy z grupą: „Grać z Flotsam and Jetsam jest zawsze niesamowicie. Ich muzyka stanowi wielkie wyzwanie, ale jednocześnie wykonywanie jej jest wielką frajdą. Z tak wspaniałymi muzykami, którzy jednocześnie są fajnymi ludźmi, zanosi się na świetną zabawę!”

Tekst źródłowy: https://www.beatit.tv/flotsam-jetsam-oglaszaja-nazwisko-nowego-perkusisty/